top of page
Pattern_edited.jpg

fermentuotų daržovių sulčių gėrimai

SVEIKi IR GYVi

Paglostyk-03.png

Silpnai gazuoti fermentuotų daržovių sulčių gėrimai „Sveikas gyvas“ – tai natūralūs probiotikų užtaisai. Gėrimai neturi jokių pridėtinių cukrų, todėl yra sveika ir gyva alternatyva saldintiems gėrimams ir populiariąjai kombučai. Trys unikalūs skoniai prisitaikys prie jūsų nuotaikos, atmerks akis iš ryto, praskaidrins mintis sunkios dienos metu ir padės atgauti jėgas po varginančių treniruočių. Atsidėkokite savo organizmui pripildydami jį gerųjų bakterijų kolonijomis ir jis atsidėkos jums.

Žiedinių kopūstų
ir burokėlių

003_edited.png

Švelniausio skonio gėrimas gaminamas iš fermentuotų žiedinių kopūstų, burokėlių ir gausybės prieskonių, tarp jų – kadagio uogos, cinamonas, kvapieji pipirai ir žvaigždinis anyžius. Nemėgstančius aitrių šių prieskonių skonių, galime nuraminti - prieskoniai tikrai neužgožia burokėlių ir žiedinių kopūstų. Šis pasirinkimas yra tinkamiausias tiems, kas vis dar skeptiškai žiūri į fermentuotų daržovių gėrimus ir nėra pratę prie išraiškingesnių skonių.

002_edited.png

Kopūstų su
ciberžole

Gaivaus ir išraiškingo skonio gėrimas yra populiaurias pasirinkimas tarp užkietėjusių „raugintų“ produktų fanų. Ciberžolėje esantis kurkuminas nudažo šias sultis ryškia vasaros saulės spalva, pripildo daugybe vitaminų ir suteikia malonų apeslinų poskonį. Šį gėrimą galite naudoti ir kaip sveikuoliškų kokteilių sudedamąją dalį ar užpilą ant salotų.

Aštrių morkų

Lengvai aštrus fermentuotų morkų sulčių gėrimas ypatingai gerai padeda prabusti sunkų rytą ir pramerkia akis greičiau, nei puodelis kavos. Šis mūsų bestseller'is padeda atgauti vitaminų ir mineralų pusiausvyrą po aktyvios sportinės veiklos,  taip pat gali būti maišomas į aštresnius kokteilius ir naudojamas maisto gamybai suteikiant patiekalams papildomą skonio dimensiją.

001_edited.png

paragaukite neišeidami iš namų

bottom of page